Депутат обласної ради отримав високу нагороду Української Православної Церкви

Депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха отримав орден Української Православної Церкви – Святого благовірного князя Київського Ярослава Мудрого​.


Учора в с.Княжичи, Ямпільського району у новозбудованому храмі Димитрія Салунського відправляв службу на честь святого Спиридона чудотворця Преосвященнійший Владика Роман – Єпископ Конотопський і Глухівський.

У своїй проповіді Владика не раз добрим словом згадав депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстуху, який своїми благочинними справами, сподвижницькою, непоказною, справжньою вірою в Бога набув щирої поваги серед православних.

Стараннями Костянтина Товстухи була зведена мальовнича капличка у Орлівці, відремонтована, реставрована зі старої будівлі церква у Свесі. За ці діяння Митрополит Київський і всієї України Предстоятель Української Православної Церкви Онуфрій раніше відзначив Костянтина Товстуху орденом Святого Миколая Чудотворця.

«У своєму селі, – звертаючись до вірян сказав Владика Роман, – сьогодні ви маєте чудовий дерев’яний храм, де кожен може помолитися Господу Богові нашому Ісусу Христу! Це стало можливим завдячуючи непохитній вірі в Бога простої людини, її вірі у власні сили – Костянтина Товстухи. Він вірить і у вас, громаду села. Тому я з особливим задоволенням від імені Митрополита Київського і всієї України Предстоятеля Української Православної Церкви Онуфрія вручаю Костянтинові Олександровичу другий за ліком орден Української Православної Церкви – Святого благовірного князя Київського Ярослава Мудрого».

Княжицький сільський голова Сергій Кузьменко за труди вірянські отримав Грамоту від Української Православної Церкви, і висловив глибоку вдячність Владиці Роману за його молитви з турботою про парафіян села.