Депутата Сумської міської ради намагалися вбити?

Депутата Сумської міськради В'ячеслава Калініченка, якого 14 травня жорстоко побили, намагалися вбити. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.


Слідчі вирішили перекваліфікувати цю справу з хуліганства на незакінчений замах на умисне вбивство. Таке рішення було ухвалено після того, як правоохоронці оцінили характер, механізм та знаряддя заподіяння тілесних ушкоджень чоловіку.

Також стало відомо, що Калініченку було завдано близько 12 ударів по всьому тілу. Нападниками виявилися двоє чоловіків, які застосовували металеві труби.

Постановою першого заступника прокурора Сумської області Ігоря Сидоренка проведення досудового розслідування доручено слідчому управлінню ГУ НП в Сумській області. Процесуальне керівництво здійснює група прокурорів прокуратури Сумської області. Крім того, створено міжвідомчу робочу групу для оперативного розкриття вказаного злочину.

Наразі виконуються слідчо-процесуальні дії та вживаються оперативно-розшукові заходи, спрямовані на встановлення обставин події, причетних осіб та здобуття доказів вчинення злочину.