Депутати обласної ради пропонують розробити програму ремонту доріг місцевого значення

Заступник голови фракції Опозиційного блоку в Сумській обласній раді Микола Войтенко запропонував колегам-депутатам розробити обласну програму ремонту доріг місцевого значення на 2019-2023 роки, в якій чітко визначити перелік доріг та джерела фінансування. Така пропозиція була викликана інцидентом, який стався із зняттям на користь інших регіонів 117,5 млн грн. державної субвенції, що були виділені на ремонт у 2018 році дороги Київ-Суми-Юнаківка.


З цього приводу депутати Сумської обласної ради зібралися сьогодні, 11 липня, на сесію обласної ради, аби направити звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України щодо недопущення зменшення фінансування з державного бюджету дорожнього будівництва у Сумській області.

Звернення опозиціонери також підтримали. Втім, у своєму виступі Микола Войтенко зазначив, що коли був розподіл коштів на ремонт доріг державного і місцевого значення, депутати обласної ради не брали участі ні у визначенні переліку доріг, ні у розподілі фінансів. «Цим займалися народні депутати від Сумщини та керівництво ОДА. Але коли стався форс-мажор, то одразу звернулися до обласних депутатів, навіть жоден нардеп на сесію не приїхав», – наголосив Микола Войтенко.

Депутат упевнений, що краще про ситуацію в регіонах, аніж обласним депутатам, нікому не відомо. Оскільки саме вони їздять у райони, спілкуються з виборцями і з перших вуст знають про усі негаразди. Тож закликав обласних обранців Сумщини як у найшвидший час приступити до розробки програми ремонту доріг місцевого значення.