Депутати Сумщини змагаються в Іллічівську і вражаються тамтешнім спортзакладам

У місті Черноморськ (колишній Іллічівськ), що на Одещині, розпочався 3-й етап 5-ї Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів усіх рівнів рад.


Участь у змаганнях беруть 18 команд з різних областей України, навіть Донецької. Сумщину представляє збірна з 24 народних обранців. Очолює команду перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль.

У вівторок, 7 червня, відбулося офіційне відкриття змагань. Спортсменів привітав народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович, міський голова Черноморська Валерій Хмельнюк, відомі спортсмени, представники областей.

Змагання триватимуть до кінця тижня. Депутати покажуть свою майстерність у волейболі, настільному тенісі, футзалі, шахах та шашках.

Учасник збірної Сумщини, депутат облради Олександр Стрельченко розповів, що окрім змагань вони відвідали спортивні заклади приморського містечка. Він був приємно вражений ставленням до спорту міської влади. Коли сумчани побачили один із стадіонів, подумали, що на ньому тренується футбольна команда Іллічівська. Виявилося, що це стадіон звичайної… загальноосвітньої школи! "На ньому такі легкоатлетичні доріжки, що нашим тренерам та спортсменам лише мріяти", – поділився депутат.