Деякі дороги Сум виявилися замалими для комунальних автобусів

Сумські активісти наполегливо агітують за повний перехід на великовмісні автобуси, тоді як частина доріг міста фактично не пристотована для нормального руху навіть громадського транспорту середньої вмісткості, пише сайт Сумські дебати.


Сумчанка Олена Цибуля поділилася фото, як на Басах ледь не розминулися два автобуси “Електроавтотрансу”. У соцмережах люди пишуть, що, на жаль, із подібними небезпечними ситуаціями вони стикаються мало не щодня.

На світлині чітко видно, що відстань між ними – мінімальна, що могло обернутися  масштабним ДТП із невідомо якими наслідками.

“Обычные будни Басов… каждый день рискуем своей жизнью ездя в этих консервных банках да еще и по нашим дорогам… У меня только один вопрос, если вдруг не дай Бог конечно, что то случиться кто компенсировать будет?????? Да и вообще когда уже будет порядок в городе?????” – пише сумчанка у Фейсбуці.

Цей випадок ще раз доводить: питання транспортного забезпечення насправді потребує перегляду міською владою. Однак просування габаритних автобусів, на чому наполягають деякі експерти від народу, має чимало недоліків, про які афішувати ніхто не хоче. Можна тільки уявити, як на басівській дорозі помістяться і не зіткнуться великовмісні транспортні засоби?