Дітей Сумщини запрошують узяти участь у конкурсі малюнків “Я маю право!”

Головне територіальне управління у Сумській області оголошує про старт обласного етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!», який проводиться Міністерством юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України з нагоди Дня захисту дітей.


Основна мета конкурсу – розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

Молодша група – (від 6 до 10 років):

Індивідуальна робота.

Колективна робота.

Середня група – (від 10 до 14 років):

Індивідуальна робота.

Колективна робота.

Старша група – (від 14 до 18 років):

Індивідуальна робота.

Колективна робота.

Обласний етап конкурсу буде тривати з 16 квітня по 12 травня 2018 року.

Свої роботи організатори конкурсу просять надсилати до 12 травня 2018 року включно на адресу Головного територіального управління юстиції у Сумській області: вул. Герасима Кондратьева, 28, м. Суми, 40003.

Інформація про умови Конкурсу  розміщена на веб-сайті Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України: www.krmj.org.ua.

За детальною інформацією можна звернутися до відділу державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти за телефоном: (0542) 66 19 34.