Діти запрошували сумчан до лав прикордонників, а іноземці приміряли на себе військову амуніцію

Сьогодні, 9 травня, в рамках святкування Дня Перемоги, на Театральній площі Сум військовики розгорнули виставку техніки та озброєння.


У заході взяли участь і прикордонники Сумщини. Жителям обласного центру були представлені бронеавтомобіль КрАЗ-КУГУАР та рухомий автоматизований комплекс прикордонного контролю на базі автомобіля Фіат.

"КУГУАР використовується для виконання бойових завдань, адже машина має надійну броню. Автоматизований комплекс прикордонного контролю призначений для проведення пропускних операцій, як в пункті пропуску, так і на інших ділянках кордону", – розповів начальник прес-служби Сумського прикордонного загону Роман Ткач.

Крім цього була розгорнута палатка, в якій проводилася агітаційна робота щодо популяризації Державної прикордонної служби України. Також охоронці кордону провели право-просвітницьку акцію "Я маю право!", зокрема, це стосувалося правил перетину державного кордону громадянами України, які не досягли 16-річного віку.

Військові розповсюджували календарики, буклети та рекламні листівки. Під час акції до палатки зайшла маленька дівчинка, яка дуже активно допомагала прикордонникам роздавати агітаційні матеріали. Усі перехожі милувалися такою маленькою активісткою та прикордонним собакою, який чергував біля палатки. Адже вся увага була прикута саме до них.

Серед іншого, усі бажаючі мали змогу приміряти на себе військову амуніцію. Не пройшли повз й іноземні студенти, які навчаються в СумДУ.

Дітлахи "осідлали" КУГУАР і залюбки "перевіряли" практичну роботу радіостанціій. Своїм батькам вони заявили, що коли виростуть, обов'язково стануть прикорджонниками!

\