Дитячий садок «Світлячок» у 12-му мікрорайоні Сум вже наступного тижня прийме малюків

Дитячий садок «Світлячок» у 12-му мікрорайоні готують до відкриття, а наступного тижня запланована здача об’єкта в експлуатацію. Про це повідомили в Сумській міській раді.


У закладі вже ведеться прибирання, розставляють меблі. Сама будівля є унікальною, адже в ній передбачені широкі коридори, просторі зали, по-сучасному сплановане внутрішнє розміщення в групах, максимальна інсоляція, ефективне утеплення. Окрім того, закінчуються роботи з часткового благоустрою території, решту продовжать наступного року.

Завідуюча закладом дошкільної освіти «Світлячок» повідомила, що садочок виглядає сучасно та гармонійно не тільки ззовні, а й зсередини: «Всі меблі, які завезені в дитячий заклад, зроблені з екологічної сировини, без фарби, лаку та неякісних матеріалів. Також ми використовуємо всі новітні технології для того, щоб наші діти зростали в сучасному просторі – у нас його багато, є можливість, щоб малюки розвивалися, рухалися більше, використовували дидактичні ігри. Дуже багато придбано сучасних матеріалів – це і мультимедійні дошки, й інтерактивні килимки».

Міський голова Олександр Лисенко каже, що наступного року планується облаштовання території у сусідньому закладі – садочку № 2 «Ясочка». Також опрацьовується питання будівництва закладу дошкільної освіти по вулиці Харківській з компаніями-забудовниками, які ведуть свої роботи поблизу.