Дмитро Кравцов: регіональний оперативний штаб з питань реагування на коронавірусну інфекцію, працює у форматі 24/7

Начальник управління охорони здоров’я ОДА Дмитро Кравцов розповів депутатам під час сьогоднішнього пленарного засідання сесії Сумської обласної ради про стан захворюваності в області.


Він ще раз нагадав, що створено регіональний оперативний штаб з питань реагування на коронавірусну інфекцію, який працює у форматі 24/7. В області визначені госпітальні бази для прийому хворих на коронавірус, проведено аналіз готовності закладів охорони здоров’я області в умовах ускладнення епідситуації. В регіоні наявні 493 інфекційні ліжка, в тому числі 93 бокси. Вони розташовані у 16 інфекційних відділеннях районів області та в Сумах. В наявності 113 ліжок інтенсивної терапії, які можуть бути задіяні для госпіталізації осіб з підозрою на коронавірус.

Централізована подача кисню є практично у всіх відділеннях інтенсивної терапії та реанімаціях. На випадок погіршення епідситуації можуть бути задіяні ще 45 відділень, що налічують 384 палати на 1784 ліжка. Ситуація знаходиться на постійному контролі у керівництва ОДА та управління охорони здоров’я зокрема.