Дмитро Сипко посприяв збереженню Великописарівської ЦРЛ

Депутати Великописарівської районної ради звернулися до її голови, представника «Відродження» Дмитра Сипка з проханням посприяти збереженню Великописарівської ЦРЛ — шляхом реорганізації у комунальне некомерційне підприємство.


Справа в тому, що створення такої структури є однією з умов отримання передбачених медреформою коштів для сімейних терапевтів і педіатрів. На попередній сесії депутати вже дали добро на заснування «Амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Велика Писарівка». Але і в лікарів, і у пересічних жителів району виникло питання: а що буде з вторинною ланкою ЦРЛ, і чи буде вона взагалі?

Дмитро Сипко серйозно взявся за вивчення питання: порадився з колегами з Ямпільського та Лебединського районів, які не стали ділити свою медицину на «первинку» і «вторинку», вислухав думку їхніх лікарів, а також проконсультувався з керівництвом управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації.

Досвід колег у створенні комунального некомерційного підприємства на основі ЦРЛ виявився переважно позитивним, тож пропозицію депутатів внесли на порядок денний сесії. У підсумку — обранці проголосували за реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Великописарівська центральна районна лікарня» на комунальне некомерційне підприємство «Великописарівська центральна районна лікарня», таким чином вирішивши проблему відсутності коштів для сімейних терапевтів і педіатрів.