До 30-річчя незалежності України у Сумах встановлять найбільший державний прапор в області

У Сумах тривають роботи зі встановлення флагштоку для найвищого та найбільшого в Сумській області державного прапору з нагоди 30-річчя незалежності України.


«Ми вже встановили першу колону – основу. Зараз іде процес відцентровки і монтажу, – повідомив голова ОДА Василь Хома. – На цьому історичному місці вже був встановлений прапор, але він був набагато меншим. Проєктна документація відповідає всім вимогам. Ми максимально подбали про безпеку, адже вага флагштока більше 10 тонн».

Під час вибору місця для встановлення флагштоку керівництво облдержадміністрації радилося з жителями області. На сторінці Сумської облдержадміністрації було проведене опитування щодо цього питання. Жителі області обрали саме місце біля фонтана Садко. І тільки після цього роботи було розпочато.

Роботи виконуються швидко, адже процедура проведення тендерів на виконання проєктних робіт, на визначення переможця щодо виготовлення прапора та його встановлення не була потрібна.

Голові облдержадміністрації доповіли, що компанія, яка займається монтажем, вже завтра має закінчити встановлення флагштоку.

«Ми це робимо за позабюджетні кошти. Тобто жодної копійки платників податків не витрачалося на виготовлення та встановлення цього прапора», – констатував Василь Хома.