До дисциплінарної відповідальності за прорахунки в службовій діяльності притягнуто ряд керівників Сумського відділу поліції

Таке рішення прийняв начальник ГУНП області Микола Лушпієнко за результатами цільової перевірки оперативно-службової діяльності Сумського відділу поліції.


Задля повного та об’єктивного аналізу виявлених недоліків та визначення шляхів їх усунення начальником обласного управління поліції була скликана оперативна нарада, в якій взяли участь заступники начальника ГУНП області, керівники структурних підрозділів поліції, а також весь особовий склад Сумського відділу поліції від молодшого лейтенанта до підполковника.

Попри те, що проведений аналіз роботи Сумського відділу поліції показав ряд позитивних напрацювань в роботі підрозділу, таких як стовідсоткове розкриття розбоїв, недопущення порівняно з минулим роком зросту грабежів, крадіжок, шахрайств, ДТП, злочинів, скоєних у громадських місцях, Микола Лушпієнко піддав різкій критиці роботу підрозділів оперативного блоку, слідчих та превентивної діяльності.

Були визначені терміни для усунення всіх недоліків, а також заслухані звіти керівників Сумського відділу поліції, які допустили прорахунки в службовій діяльності, що показали незадовільні показники, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Рішенням оперативної наради роботу Сумського відділу поліції визнали такою, що потребує покращення. За недостатній контроль за підпорядкованим особовим складом був суворо попереджений заступник начальника Сумського відділу поліції, який відповідає за напрямок роботи з превентивної діяльності. Прийняте рішення в березні поточного року заслухати даного керівника після чого вирішити питання щодо доцільності його перебування у займаній посаді. На прорахунки в службовій діяльності також суворо вказали і окремим працівникам слідства та оперативних підрозділів. А ось начальник сектору превенції відділу отримав пониження в займаній посаді.

«Я прошу керівників структурних підрозділів Сумського відділу відділу поліції та апарату ГУНП вцілому, з усією відповідальністю поставитись до виконання своїх безпосередніх службових обов’язків, – зазначив Микола Лушпієнко, завершуючи нараду – щоб в регіоні панував мир та спокій, а кожен пересічний громадянин був захищений від протиправних посягань».

Відділ комунікації Сумської області