До місцевих бюджетів сумчани сплатили понад 365 млн. грн єдиного податку

Єдиний податок є одним із основних джерел надходжень до місцевих бюджетів Сумщини. Його питома вага у надходженнях до місцевих бюджетів за січень-вересень 2017 року становить 12,2 відсотка.


За звітний період до місцевих бюджетів області мобілізовано єдиного податку у сумі 365,1 млн. грн, що більше у порівнянні з відповідним періодом 2016 року майже  на 102 млн. грн, – повідомляють у Головному управлінні ДФС у Сумській області.

Відтак, цьогоріч найбільше зазначеного податку надійшло до казни від фізичних осіб – платників єдиного податку, які спрямували до скарбниці понад 212,7 млн. гривень. Юридичні особи, які використовують спрощену систему оподаткування, сплатили майже 44 млн. гривень. Сільськогосподарські товаровиробники сплатили 108,4 млн. гривень єдиного податку.

У фіскальному відомстві зауважують, що спрощенці нинішнього року стабільно збільшують сплату єдиного податку. А це позитивний сигнал для місцевих громад, оскільки єдиний податок залишається бюджетоформуючим для місцевих бюджетів, – повідомили в Головному управлінні  ДФС у Сумській області.