До Сум на святкування Дня міста приїхало більше десятка делегацій

На святкування Дня міста до Сум приїхали міські голови і представники 12 міст України, Сумського земляцтва у м. Києві, а також голова Офісу Ради Європи Мортен ЕНБЕРГГ, Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Януш ЯБЛОНСЬКИЙ та представники польської компанії «KRISMAR».


«Дякую всім вам за те, що в такий важливий для міста день ви разом із сумчанами», – зазначив, звертаючись до гостей, Сумський міський голова Олександр ЛИСЕНКО.

На шляху європейського поступу, яким крокують Суми, наголосив він, надважливими стають питання міжкультурних зв’язків, що слугують соціальному та економічному розвитку міста і свідчать про єдність України.

«Ми маємо показати всім, що українські міста єдині, і в цій єдності – єдність України», – наголосив Олександр Лисенко.

Він подякував Раді Європи та партнерам по заснованій Радою Європи Мережі Інтеркультурних, до якої місто приєдналось одним із перших в Україні, за те, що вони разом із Сумами вибудовують інтеркультурну політику, що сприятиме інтеграції України в Європу.

Очільник Сум висловив переконання, що візит гостей до Сум покладе початок зміцненню співробітництва у торговельно-економічній і соціально-гуманітарній сферах.

«Суми та сумчани – гостинні та приязні, тож ми завжди раді бачити всіх у себе в гостях», – сказав міський голова.

На День міста до Сум прибули делегації з Тернополя, Луцька, Івано-Франківська, Хмельницького, Полтави, Чернігова, Конотопа, Тростянця, Красногорівки та інших.

Свої відеовітання Сумам передали очільники Целлє, Враци, Любліна, представник Парламентської асамблеї Ради Європи.

Присутні безпосередньо на святкуванні представники вітчизняних і закордонних делегацій відзначили потенціал Сум, самобутність і красу міста та побажали йому процвітання.

Джерело: www.smr.gov.ua