До Великодніх свят пасочки отримали інваліди та онкохворі діти Сумщини

Сумські опозиціонери  продовжують  опікуватися одинокими пенсіонерами,  людьми поважного віку та особами з інвалідністю. Напередодні найголовнішого християнського свята члени громадської організації «Доля» отримали від депутатів  освячені паски. Сьогодні тут налічується 110 людей з інвалідністю, які  потребують  особливої  підтримки.


«Наші друзі-опозиціонери допомагають нам протягом багатьох років, – поділився голова ГО  людей з інвалідністю «Доля» Володимир Слободян. – Ми адресуємо їм найщиріші слова вдячності  за їхню чуйність, небайдужість. Люди у нас знаходять в основному похилого віку, люди з інвалідністю, найбільш незахищені верстви населення, які потребують додаткової соціальної допомоги».

Депутат Сумської міськради Віталій Жиленко говорить, що для них уже стало традицією вітати і допомагати тим людям, які потребують уваги.

Його доповнює голова фракції ОП-ЗЖ в Сумській міськраді Ігор Перепека. «Ми повинні ділитися частинкою світла і добра. Тоді наше життя стане спокійнішим і святковішим», – упевнений опозиціонер.

Також перед Великоднем учасниці НП «Жінки за мир» Сумщини у рамках благодійної акції «Подарунок до Великодня» відвідали онкогематологічне відділення обласної дитячої лікарні, щоб підтримати малечу і жінок, які сьогодні несуть тяжке випробування долі.

Представниці партії побажали їм здоров’я, сил і віри, а діткам – якнайшвидшого одужання.