Допомога родинам загиблих воїнів-афганців надійшла від депутатів

Партійці Сумської обласної та міської організацій “Опозиційна платформа – За життя” надали адресну допомогу родинам загиблих воїнів-афганців. Напередодні Великодня для них – цукор, олія, крупи та смачна паска.


Депутат обласної ради Микола Войтенко зазначає, що нинішня акція допомоги – не перша. Опозиціонери Сумщини підвозять на роботу медичних працівників, забезпечують антисептиками, засобами захисту та продуктами харчування одиноких людей, інвалідів, ветеранів, пенсіонерів. «Ми допомагаємо тим, хто найбільше незахищений у цей складний час. Особливо тим, хто знаходиться у так званій групі ризику. Ми не зупиняємося, і вже готуємо продуктові набори до Великодня та Дня Перемоги», – розповів політик.

Родини загиблих військових в Афганістані не чекали такої уваги. Для них візит опозиціонерів став приємною несподіванкою. Тому всі дякували депутатам. Говорили, що не дивлячись на всі труднощі, оскільки не відчувають допомоги від держави, не втрачають позитиву і вірять у краще.

«Цивілізація починається з того моменту, коли ми починаємо допомагати один одному, – переконаний депутат міської ради Ігор Перепека. – Тим, що ми подаємо руку допомоги нужденним, ми зберігаємо людяність. Адже багато жителів області нині залишилися без засобів для існування. Тому ми закликаємо приєднуватися до наших ініціатив усіх небайдужих, і дбати про тих, хто поряд».

Опозиціонер наголосив, що вони продовжать забезпечувати категорії громадян, які цього потребують, продуктами, товарами першої необхідності і засобами захисту.