Дороги спотикання: Ігор Перепека пропонує створити в Сумах окремий відділ обслуговування автошляхів

Депутат Сумської міськради, співголова депутатської групи “Опозиційна платформа – За життя” Ігор Перепека переймається станом міських доріг, тротуарів та мостів. З цього приводу він подавав звернення на сесіях, тепер пропонує створити окремий відділ у департаменті інфраструктури міськради, який опікуватиметься питаннями обслуговування доріг. Про це він розповів на телеканалі АТВ.


Зі знімальною групою депутат проїхався відремонтованими автошляхами Сум і показав усі «смуги перешкод».

«Це добре, що в Сумах триває ремонт доріг, тротуарів. Але хотілося б, щоб усі роботи доводили до кінцевого результату, а не залишали стики на дорогах, коли гальмувати треба на здавалося б рівних ділянках як при «лежачому поліцейському». Деякі наші дороги більше підходять не для свого прямого призначення, а для змагань із подолання смуги перешкод. І таких в обласному центрі немало, де гальмують і створюють затори навіть потужні авто. Бо якщо не призупинитися, можна і колесо втратити. Є специфіка укладання асфальту, її треба дотримуватися», – упевнений Ігор Перепека.

Не менш важливою вважає проблему тротуарів, коли їх ремонтують чомусь ділянками. Занепокоєний і станом мостів у Сумах. Шляхопроводи, на думку депутата, стають все більше небезпечними та потребують капітального ремонту.

Ігор Перепека показав покриття на окремих мостах і наголосив, що ці об’єкти – одні з найважливіших. Ремонтувати ями і тріщини треба на самому початку руйнування, а не тоді, коли вже треба закривати мости повністю для оновлення.

Такі випадки – непоодинокі в Сумах. Опозиціонер каже, що сьогодні у міській раді відсутня система контролю за дорожнім господарством. Тому радить міському голові створити окремий відділ в департаменті інфраструктури.

«На моє переконання у міській раді повинні існувати відділ чи підприємство, яке має вести контроль за дорожніми об’єктами і усувати несправності. На сьогодні відсутня система інспектування в цьому питанні. Якщо виконувати дорожні роботи не на 100%, ми ніколи не будемо їздити європейськими автошляхами», – переконаний депутат.