Довіра і партнерський формат спілкування: так налагоджена робота між опозиціонерами Сумщини і освітянами

«Я відвідав  майже всі навчальні заклади району і мені приємно бачити зміни на краще. Мене тішить, що ви відверто говорите про проблеми та важливі питання, які вас турбують. Це свідчить про довіру і про партнерський формат нашого спілкування. Ми єдині у досягнення найвищої мети – забезпечити нашим дітям якісні умови перебування у дитсадках, школах та ПТУ».


З такими добрими словами на адресу освітян Великописарівського району звернувся голова фракції Опозиційного блоку в Сумській обласній раді Олександр Стрельченко. Він завітав до свого округу, аби на власні очі переконатися, як тривають роботи з облаштування закладів освіти, гроші на які були виділені з обласного бюджету за сприяння політика та за кошти, надані йому на виконання депутатських повноважень.

sorada.gov.ua-1005-081549-06

Під час зустрічі з педколективом Великописарівського ДНЗ «Оленка», завідуюча закладом Людмила Жерьобкіна подякувала Олександру Стрельченку за турботу про малюків. Депутат виділив 25 тисяч грн. для встановлення на території садочка дитячого майданчика. Ще 28 тисяч – кошти селищної ради. Майданчик вже закуплений, днями його встановлять і вже з наступного тижня малеча буде кататися на яскравих гойдалках та гірках.

sorada.gov.ua-1005-081543-07

Наступний візит опозиціонера – до дитсадка «Ромашка». Там наразі тривають роботи з утеплення фасаду будівлі, на яку завдяки депутату виділено 400 тисяч грн. «Утеплення – одне з найважливіших питань для садочка. Бо це не лише економія коштів за енергоносії, а, що найголовніше, комфортна температура для малюків, аби вони не хворіли і росли здоровими», – наголосив Олександр Стрельченко.

sorada.gov.ua-1005-081531-04

Завітав обласний обранець і до місцевого ПТУ. Тут політика завжди з радістю чекають, оскільки він багато робить для закладу. Так, завдяки його ініціативам тут, вперше за всю історію існування училища, з’явився комп’ютерний клас. Цього року з обласного бюджету виділено 300 тисяч грн на встановлення 33 енергозберігаючих вікон, які вже незабаром розпочнуть встановлювати. Тож і наразі спільно з керівництвом закладу Олександр Стрельченко обговорив нагальні проблеми. Серед них – перекриття покрівлі, яка продірявилася і в багатьох місцях протікає. Опозиціонер пообіцяв посприяти у виділенні коштів задля вирішення цього питання.

sorada.gov.ua-1005-081525-05

Далі на депутата на урочистих закладах очікували всі освітяни району. Вони дякували йому за небайдужість до їхніх навчальних закладів, а Олександр Стрельченко, натомість, щирі слова подяки адресував педагогам.

sorada.gov.ua-1005-081453-03

«Вчити дітей та юнацтво – це величезна відповідальність перед майбутнім держави, – сказав у привітальному слові депутат і додав: –  Те, як вони будуть завтра будувати і творити, ремонтувати і лікувати, досягати мети і переконувати, зберігати і захищати, здійснювати відкриття і робити великі справи – це сьогодні закладаєте ви, шановні вчителі та викладачі. Напередодні свята, я хочу щиро подякувати вам за надзвичайно кропітку і відповідальну роботу. За те, що вам вдається знайти ключик до кожного учня і відкрити дитині дорогу в світ знань. Розкрити її таланти і навчити бути Людиною».

Олександр Стрельченко побажав педагогам Великописарівщини миру, міцного здоров'я, чудових учнів, вдячних батьків і, звичайно ж, – гідних зарплат. Він вручив окремим освітянам грамоти та цінні подарунки. І пообіцяв, що й надалі допомагатиме районним закладам освіти.