Екс-очільника Кролевецької райради Віктора Бика обрали головою Конотопської райради

“За” Віктора Бика від ПП “Наш край” проголосувало 26 депутатів. Його заступником депутати обрали Олексія Бойченка зі “Слуги народу”, передає сайт 05453.


Екс-очільник депутатського корпусу Кролевецької районної ради Віктор Михайлович Бик сьогодні, 8 грудня очолив Конотопську районну раду, до якої відтепер відноситься і колишній Кролевецький район.

Під час засідання першої сесії Конотопської районної ради був присутній 41 депутат із 42 обраних.

На порядок денний було винесено установчі питання: обрання голови та його заступника. “За” кандидатуру Віктора Бика проголосувало 26 колег. Також свої кандидатури подали на голову ВО “Батьківщина” та ПП “Європейська солідарність” – Андрія Сахно та Сергія Концедала. В результаті голосування кролевчанин очолив об’єднану Конотопщину, в яку увійшли колишні Кролевецький, Путивльський, Буринський та Конотопський райони. Його заступником депутати обрали Олексія Бойченка зі “Слуги народу”.

Віктор Бик прокоментував свої перші кроки на новій посаді: “Вже завтра я приступаю до виконання повноважень. Роботи багато, адже треба провести процедуру злиття чотирьох районів, вирішити питання майна тощо. До Конотопської районної ради увійшло 8 ОТГ, з якими ми будемо плідно співпрацювати. Моє головне завдання – це об’єднати депутатський корпус, забезпечити його конструктивну роботу, на дивлячись на політичну приналежність, і всім разом працювати на користь наших громад. Так працювати нас навчив Микола Вікторович Авраменко і ми продовжуємо його добру справу на користь людей. Ми зайшли в сесійну залу, як представники простих людей і маємо відстоювати їх інтереси”.

Виконавчі органи Конотопської районної ради будуть розміщенні у будівлі райради в місті Конотопі за адресою: вул. Соборна, 23, 41607. Також, на сайті райради вказані номери телефонів для зв’язку: тел. (05447) 6-17-55, факс  (05447) 2-62-55.