Газовики Сумщини здобули золото на всеукраїнській спартакіаді

З 21 по 25 травня на Херсонщині проходила ХІХ Всеукраїнська Спартакіада працівників газових господарств України. Золото у загальнокомандному заліку виборола команда ПАТ «Сумигаз», срібло дісталось газовикам ПАТ «Дніпропетровськгаз», а бронзу отримали працівники ПАТ «Івано-Франківськгаз».


16 команд газовиків з усіх куточків України змагалися у семи видах спорту, даруючи вболівальникам яскраві емоції від напруженої і видовищної боротьби. Понад 400 працівників газових компаній у чесній спортивній боротьбі змагалися за право бути кращими.

Кожну команду представляли спортсмени у різних видах спорту: армреслін, гирьовий спорт, настільний теніс, шашки, легка атлетика, плавання та волейбол. У перших двох видах спорту змагання відбувалися винятково серед чоловіків у вагових категоріях до 70 кг, 70-90 кг та понад 90 кг.

Збірна «Сумигаз» у своїй скарбничці має 12 нагород: 10 золотих, 1 срібну, 1 бронзову. У підсумку команда газовиків з Сумщини набрала 423 бали, які принесли перше місце у загальній турнірній таблиці.

Уже вкотре газівники доводять, що вони не лише професіонали у газовій галузі, а й талановиті спортсмени. Серед учасників змагань панували сила, витривалість та спортивний дух.