Голосуй за Юрія Чмиря

Юрій Чмирь звернувся до жителів обласного центру.


Дорогі сумчани!

21 липня відбудуться позачергові вибори народних депутатів Верховної Ради України. Ми всі чекаємо на зміни, що сприятимуть розвитку держави та нашого міста.

Сумчани обирають лідера, який зможе змінити Суми: навести порядок у ЖКГ, залучити інвестиції та створити нові робочі місця, зробити нормальні дороги, охайні сквери та парки, почистити річку Псел та озеро Чеха, облаштувати зони відпочинку. Переконаний, така людина має бути управлінцем із досвідом.

Ми з вами знайомі давно. Чотири роки я очолював Сумську область, і мені не соромно за свою діяльність, бо довів її результативність конкретними справами. Нам вдалося побудувати чимало нового, відновити старе, повернути втрачене.

На прохання багатьох сумчан іду на вибори – щоб зробити Суми сучасним європейським містом із новою інфраструктурою та перспективними проектами.

Як кандидат у народні депутати обіцяю: залучити інвестиції, захистити підприємців, реформувати житлово-комунальну сферу, підтримати пенсіонерів, дати старт молоді, розвивати спорт і культуру. Маю чітку програму дій і знаю, як виконати кожен пункт.

Щоб зміни відбулися – потрібна ваша підтримка!

Прийдіть 21 липня на свої виборчі дільниці та проголосуйте за розвиток міста Суми!

З повагою Юрій Чмирь