Голова облради Семен Салатенко скликає завтра депутатів на сесію

Сесія обласної ради скликається на 1 листопада. Відповідне розпорядження підписав голова обласної ради Семен Салатенко.


У документі йдеться, що пленарне засідання восьмої сесії скликається з метою забезпечення своєчасного проведення закупівлі медичного обладнання для закладів охорони здоров’я області, ураховуючи звернення депутатських фракцій в обласній раді ВО «Батьківщина» та "Українське об’єднання патріотів "УКРОП".

Пленарне засідання восьмої сесії відбудеться 1 листопада 2016 року о 14-й годині у приміщенні адміністративної будівлі обласної ради. Того ж дня, за окремим графіком, пройдуть засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради. Загальні збори депутатів – о 13.00. Засідання президії обласної ради пройде  о 13.30 в залі засідань при голові обласної ради.

На розгляд обласної ради виносяться питання:

  1. Про внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 25.12.2015 «Про обласний бюджет Сумської області на 2016 рік».
  2. Про погодження клопотання щодо приведення цснуючого поділу лісів у відповідність з Порядком поділу на категорії по ДП "Путивльський агролісгосп", ДП "Кролевецький агролісгосп", ДП "Тростянецький агролісгосп", ДП "Середино-Будський агролісгосп", "Ямпільський агролісгосп», ДП «Глухівський агролісгосп».
  3. Про надання дозволу на передачу об’єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області в оренду.