Голова ОДА Роман Грищенко привітав освітян Сумщини з професійним святом

“День вчителя, що ми традиційно відзначаємо в першу суботу жовтня, можна по праву вважати, загальнонаціональним святом, червоним кольором виділяти в календарі”, – йдеться у привітанні очільника області.


У своєму зверненні Роман Грищенко говорить, що кожен з нас може в цей день згадати першу вчительку чи вихователя в дитячому садку, зі словами вдячності зателефонувати вчителю-предметнику, який зіграв визначальну роль у виборі професії, подякувати викладачеві в університеті за мудру пораду, принести квіти і вклонитися вчителеві-ветерану, який навчав наших батьків, потім нас, а зараз навчає наших дітей.

І всім цим дорогим серцю, мудрим, талановитим і невимовно терплячим людям хочеться сказати «Дякую!» – за знання, виховання, за життєві уроки і поштовхи, за суворе, але добре слово, сказане вчасно, за відвертий погляд, який став підтримкою.

“Шановні вчителі! Я бажаю, щоб ви приходили на роботу із задоволенням, мали гідну плату за свою працю, бачили її результати у розкритті талантів і перемогах ваших учнів.

Нехай ваші рідні розуміють складність обраної вами професії та її важливість і завжди підтримують вас! Міцного вам здоров’я, професійних успіхів, миру і затишку в домівках, здійснення всіх ваших бажань. Будьте щасливими, коханими, завжди натхненними і енергійними”, – побажав освітянам Роман Грищенко.