Голова Сумської ОДА: невдала спроба «блокади» закінчилася

Усе так зване «блокування» залізничних шляхів у Конотопі закінчилось затримкою одного потягу на певний час. Про це повідомив голова Сумської ОДА Микола Клочко.


За словами керівника області, спроба «блокади» зачахла вже по обіді, коли конотопчани масово виступили проти прибулих нардепів Семенченка, Соболєва та їхньої «групи підтримки», а правоохоронці забезпечили безперешкодний рух залізничного транспорту.

«Ті, хто намагався розхитати ситуацію, побачили принципову позицію з боку працівників заводів «Авіакон», Конотопського арматурного заводу, працівників Укрзалізниці, – говорить Микола Клочко. –  Були представники з різних міст та районів, які, почувши, що намагаються заблокувати рух, також приїхали до Конотопу висловити свою позицію. Сьогодні був такий випадок, коли дітям треба було їхати з Конотопа в Кролевець на змагання. І батьки просто були вражені, чи доїдуть їхні діти?».

Микола Клочко зазначив, що люди добре розбираються, де є політичний піар, де провокації, а де реальна турбота про інтереси держави. «Розробляти чітку систему торгівельних відносин має, в тому числі, і Верховна Рада України,депутатами якої якраз і є ті особи, які приїздили і намагалися розхитати ситуацію в області. Де вони були, коли три роки тому тут були спроби дестабілізувати ситуацію? Коли російські диверсійні групи стріляли по «Авіакону», коли у Шостці стріляли по відділенню тоді ще міліції, та військомату? Чомусь я не бачив цих шановних панів тут, на Сумщині, щоб вони надавали дієву допомогу».

Підводячи риску під невдалою спробою «блокади» залізниць на Сумщині, голова ОДА запевнив: влада разом із громадою зробить все, щоб на території панував Закон, мир та спокій. 

https://www.youtube.com/watch?v=wNxOlE1xWz