Голова Сумської ОДА привітав медиків

Голова облдержадміністрації Микола Клочко в театрі ім. М.С. Щепкіна вітав медиків, завдяки самовідданій праці яких Сумщина займає передові позиції в медичній галузі


«Вітаю від щирого серця медичних працівників з їх професійним святом. На їх плечах лежить дуже відповідальна місія – збереження здоров’я наших громадян. Кожен з медиків працює самовіддано і ми намагаємось створити для них належні умови – закуповуємо дороговартісне обладнання, ремонтуємо лікарні. У цьому році разом із ОТГ плануємо відкрити 13 нових ФАПів. Головне, щоб лікарі відчували нашу підтримку», – зазначив у вітальному слові Микола Клочко.

До привітань долучився і начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Бутенко: «Бажаю усім медичним працівникам отримувати задоволення від своєї професії і життя, професійного не згасання, щастя і здоров’я».

Поділився він також здобутками і планами: «У нас були амбітні плани, які тривають і сьогодні, частину з яких ми вже реалізували – відремонтували в обласній лікарні корпус хворих з психічними розладами, відкрили у Глухові районний підрозділ медико-санітарної експертизи, Центр медичної статистики отримав нові будівлі. Плануємо ще у цьому році придбати лінійний прискорювач, встановити ангіограф, побудувати хірургічний корпус обласної лікарні».

Микола Клочко вручив почесні грамоти голови облдержадміністрації найкращим працівникам медичної галузі. Свою нагороду отримав і начальник управління охорони і здоров’я облдержадміністрації Сергій Бутенко.