“Головним лікарем року” став сумчанин – Володимир Горох

Депутат обласної ради, головний лікар Сумської обласної клінічної лікарні Володимир Горох став володарем звання «Головний лікар року».


Володимир Васильович отримав це високе визнання в номінації «Головний лікар року» серед керівників обласних медичних закладів охорони здоров’я на ювілейній 25-ій Міжнародній медичній виставці «Охорона здоров'я», що нещодавно відбулася в Києві.

Уперше в рамках проведення даного заходу з метою вшанування лікарської професії для мотивації до професійного зростання був проведений «День головного лікаря–2016», який зібрав понад 200 головних лікарів та медичних керівників України державного і приватного секторів охорони здоров'я.

Учасники заходу мали можливість обговорити стан галузі на сьогодні і дискутувати на найактуальніші теми: плюси і мінуси впровадження електронної системи закупівель в секторі охорони здоров'я, застосування електронного документообігу в медичних установах державного та приватного секторів, страхова медицина в Україні – реальність чи міф, єдина політика ціноутворення на медичні послуги в Україні;

«День головного лікаря-2016»передбачав нагородження провідних медичних керівників за певними номінаціями з можливістю отримати головну нагороду і стати володарем звання «Головний лікар року». Приємно відзначити, що головну нагороду отримав наш земляк – Володимир Горох.