Графік роботи сервісних центрів МВС на Трійцю та День Конституції України

Зовсім скоро будемо відзначати Святу Трійцю та День Конституції України. А тому сервісні центри МВС на Трійцю додатково змінюють свій графік роботи.


Так, 19 червня, у суботу, територіальні сервісні центри МВС працюватимуть до 15:45, а 20, 21 та 22 червня у сервісних центрах МВС – вихідні. Зважте, що в регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС в Сумській області, окрім 19 та 20 червня, буде вихідний і в понеділок, 21 червня.

На День Конституції України сервісні центри МВС Сумщини також працюватимуть за святковим графіком. Сервісні центри МВС не працюватимуть 27, 28 та 29 червня.

Робочий тиждень розпочнеться із середи – 30 червня. Що ж стосується регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Сумській області, то 26, 27 та 28 червня будуть вихідними днями, а з 29 червня — робота у звичному режимі. Завчасно плануйте свій візит до сервісних центрів МВС.

Нагадуємо, що ми надаємо послуги за попереднім записом: через функціонал на сайті «Запис в електронну чергу» –https://equeue.hsc.gov.ua/#/login, а також за номерами телефонів регіональних сервісних центрів МВС, де електронна черга ще не запроваджена http://hsc.gov.ua/kontakti/.