Громада вимагає прозорості та публічності в проведенні конкурсу на вивезення твердих побутових відходів

У цьому переконаний член виконавчого комітету Сумської міської ради Олександр Лазакренко.


На своїй сторінці в Фейсбук він написав: “Ми маємо право побачити і оцінити технічні засоби і ресурси компаній, що за наші з вами гроші, будуть протягом наступних п’яти років обслуговувати наше місто.

Вважаю, що конкурсантів треба оцінювати за реальним станом речей, а не за паперовим відписками. Треба показати містянам автомобільний парк, баки та інші матеріально-технічні засоби фірм-конкурсантів провівши презентацію для громади на майдані Незалежності. А відповідним структурним підрозділам міської ради забезпечити публічне висвітлення заходу на порталі СМР та місцевих медіа.

Сьогодні з відповідною пропозицією на засіданні конкурсної комісії з визначення виконавців комунальної послуги з вивезення побутових відходів виступила і депутат СМР Юлія Левченко. На жаль вона була проігнорована.

Я розумію, що членам комісії простіше і приємніше працювати з паперами в маленькому закритому кабінеті, аніж вийти на майдан і подивитися на дійсний стан справ. Проте краще під час конкурсу один раз одразу відсіяти іржаві радянські помийки на колесах, аніж потім кожного дня споглядати як давно виведені зладу сміттєвози розливають нечистоти по вулицях нашого міста.

Разом із громадою вимагаю від керівництва міста всеж провести відкриту презентацію техніки на майдані!

Ми хочемо аби наше місто було чистим! Маємо право обирати в якому місті нам жити!

Не закривайтеся в тісних кабінетах – дайте можливість громаді побачити і оцінити!”