Громадянин Узбекистану пропонував прикордоннику хабар

Державна прикордонна служба України продовжує послідовно та наполегливо реалізовувати курс, направлений на очищення своїх лав від корупційних проявів. З метою викорінення корупційних схем та виявлення окремих осіб-корупціонерів у відомстві проводиться операція «Чисті руки».


Сьогодні до пункту пропуску «Бачівськ» на виїзд з України автомобілем марки Мерседес в якості пасажира прибув громадянин Узбекистану. Про це повідомила прес-служба Сумського прикордонного загону. Під час проходження прикордонного контролю чоловік надав прикордоннику паспортний документ та грошову винагороду у розмірі 1000 гривень за безперешкодний перетин державного кордону України, на що отримав категоричну відмову.

Як з’ясувалося,  іноземець перевищив термін перебування на території України, чим здійснив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 203 КУпАП.

Факт дачі неправомірної вигоди прикордонники зафіксували та передали правопорушника співробітникам поліції. До компетентних правоохоронних органів направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.