Губернатор запевнив: відсьогодні на Сумщині не буде жодної лікарні, яка б не була забезпечена експрес-тестами

На черговому засіданні Сумської обласної ради голова облдержадміністрації Роман Грищенко подякував депутатам за розуміння складної ситуації та відповідальне ставлення до здоров’я та життя жителів Сумщини.


Під час обговорення епідситуації в області депутатами були поставлені питання щодо готовності регіону до протидії поширенню коронавірусної інфекції, забезпеченості медичних закладів, працівників установ охорони здоров’я тестами, засобами захисту тощо.

Відповідаючи на запитання депутатів, голова облдержадміністрації Роман Грищенко повідомив, що область в необхідній кількості забезпечена тест-системами для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Від сьогодні немає необхідності направляти аналізи тестів в лабораторію Києва. Встановлення діагнозу проводиться в Сумах. Більше того, відсьогодні в області не буде жодної лікарні, яка б не була забезпечена експрес-тестами.

Триває забезпечення працівників медичних установ області засобами індивідуального захисту.

Представники Національної полії України, в тому числі і патрульної поліції, забезпечені в повному обсязі засобами індивідуального захисту – сьогодні їм передано 2000 багаторазових медичних масок.