Ігор Швайка ледь вцілів в аварії, в яку потрапив на Сумщині

Екс-міністр аграрної політики України Ігор Швайка потрапив у серйозну ДТП. Аврія трапилася по дорозі з Конотопа в Київ. Політик-свободівець на своїй сторінці в Фейсбук опублікував фото з місця аварії. Самого Швайку доправили до лікарні в місто Прилуки.


"Вчора потрапив в дорожньо-транспортну халепу. Їхав з я Конотопа від нашого міського голови Артема Семеніхіна до Києва, – пише політик у ФБ. Хотів би сьогодні, перед неділею святою, сказати слова подяки. Подякувати Господу Богу нашому за те, що зберіг моє життя. Подякувати автомобілю Mitsubishi Pajero Wagon, з яким ми за 3 роки, 2 місяці і 26 днів пройшли разом майже 220 000 кілометрів. Подякувати Андрію з компанії "Пьотінгер Україна", який першим прийшов на допомогу. В його "мерсі" був найсмачніший ковток води! Подякувати чарівній пані з маршрутки "Київ-Суми" (а можливо і не Суми), яка надала першу медичну допомогу. Насправді, я тоді бачив, що звідкілясь з мене ллється кров, але побачити будь-що за правим плечем не виходило.

Дякую усім тим хлопцям, які спустошували свої автоаптечки, діставали звідти бинти, перекис водню тощо. Дякую щиро Олексію на Порші з Сум, який нагодував мене якимось супер/пупер знеболювальним. Дуже хотів подякувати Славку та усій бригаді швидкої медичної допомоги, які ухвалили рішення доправляти мене до Прилуцькоі міської лікарні! Я завжди дивувався вмінню лікарів швидкої поєднувати важкий ненормований робочий день з потужним життєвим оптимізмом!

Хотів би сказати особливі слова поляки лікарю Сергію Олександровичу (прізвище на висновку не можу розібрати, зашифроване) та усьому колективу Прилуцькоі міської лікарні, де мене зашили і загіпсували".

Відтепер день 28 квітня політик вважає ще одим своїм днем народження.