Інформація про те, що в зоні АТО загинув ще один житель Сумщини, не підтверджена

Про це заявив керівник «Волонтерського руху Сумщини» Андрій Герман. Він зазначив, що вчора малася бути зустріч із бойовиками для передачі тіл начебто загиблих під Красногорівкою трьох військових, серед яких і нашого земляка Миколи Охріменка.


Втім, на зустріч приїхали українські військові, представники місії ОБСЄ, а з того боку ніхто не з’явився. Андрій говорить, що зазвичай тіла бойовики передають без проблем, а питання виникають лише тоді, коли військові живі і знаходяться в полоні. Тож загибель 53-річного жителя Яструбиного офіційно не підтверджена. Наразі ведуться переговори про передачу військових, або їх тіл українській стороні.

Наш земляк у 2015 році став на захист Батьківщини у складі одного з добровольчих батальйонів. З минулого року він уклав контракт і розпочав службу у складі ЗСУ. Двічі був поранений, але весь час повертався на передову.

До війни він жив у Донецьку, але з початком АТО, переїхав до рідної Сумщини і разом з матір’ю проживав у Яструбиному. Його дружина залишилася в Донецьку.

У бійця є донька та мати. Батько, брат та сестра нещодавно померли.