Інспекція з благоустрою міста Суми склала майже 30 протоколів за непочищені території

Спеціалісти управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» минулого тижня в межах повноважень провели перевірку санітарного стану територій міста.


Як повідомив під час щопонеділкової апаратної наради керівник цього структурного підрозділу Руслан ГОЛОПЬОРОВ, за результатами перевірки складено 28 протоколів про адміністративні правопорушення згідно зі ст. 152 КУпАП. З них 13 протоколів за несвоєчасне очищення від снігу та льоду, чотири – за бурульки.

Разом з тим, міський голова Олександр ЛИСЕНКО зазначив, що профільний підрозділ має просилити роботу в цьому напрямку та притягувати до відповідальності суб’єктів господарювання, якщо вони не навели лад на прилеглих до їх магазинів територіях.

«Багато магазинів і торгових точок знаходяться на центральних вулицях міста. Відповідно, власники повинні належним чином утримувати прилеглу до їх магазинів територію, вони мають приводити до ладу територію від порогу свого приміщення і до бордюру. На сьогодні ми бачимо, що поруч зі своїми торгівельними зонами вони не чистять, тож ви, як Інспекція з благоустрою міста, маєте посилити роботу в цьому напрямку, і якщо біля магазину, підприємства чи іншої організації не розчищено сніг або лід – всіх штрафувати», – наголосив Олександр Лисенко.

Джерело: smr.gov.ua