Іван Крулько: ТСК довела, що в Україні діють схеми на десятки мільярдів гривень

Найвище керівництво держави має сконцентруватись на боротьбі із корупцію та зробити все, аби нарешті «прикрутити» апетити тих, хто роками «сидить» на корупційних схемах.


На цьому наголосив заступник голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько під час ефіру на телеканалі «Україна».

За його словами, ТСК з розслідування корупції на митниці та у податковій, яку він очолює і яка була створена за ініціативи Юлії Тимошенко, за  7 місяців роботи за співпраці із ДПС, СБУ та іншими правоохоронними органами повернула у державний бюджет 40 мільярдів гривень і  довела кілька дійсно важливих речей.

«По-перше, в Україні організована і працює схема по «скрутці» ПДВ. За 2019-ий  і частину 2020 року було «скручено» ПДВ на понад 28 мільярдів гривень. По-друге, з  України  вивозиться аграрна продукція на понад 10 мільярдів гривень, за продаж якої  валютна виручка не повертається в Україну, а осідає на офшорах. При цьому не платяться податки, а зерно та інша агропродукція просто крадеться з України! І нарешті третє – відбуваються прямі крадіжки з бюджету через неправомірне відшкодування ПДВ на понад 500 мільйонів гривень. Це вже не просто «скрутки», це прямі крадіжки з бюджету, коли за «пустишку», за повітря повертають ПДВ, якого не існує, і держбюджет зазнає  прямих  збитків», – детально  розповів Іван Крулько.