Із Днем міста сумчан приїхав привітати голова ВЦА міста-побратима Красногорівки

Сьогодні, під час святкування 361-ї річниці з дня народження міста, до Сум завітала делегація зі Сходу країни на чолі з керівником військово-цивільної адміністрації міста Красногорівка, Олегом Ліванчуком.


Наш земляк, якому Президент доручив очолити під час війни місто на Сході держави, привітав сумчан із святом, побажав їм процвітання та миру.

Також Олег Ліванчук подякував за ту допомогу, яку жителі Сумщини надають Красногорівці, що знаходиться під постійними обстрілами. А це і саджанці дерев та кущів, оргтехніка, спортивне та канцелярське спорядження, дитячі майданчики тощо.

Найбільшою подякою, зазначив голова ВЦА Красногорівки, є те, що сумчани – патріоти своєї країни і морально підтримують мирних жителів Сходу, які наразі опинилися в складних умовах.

Олег Ліванчук вручив Почесні грамоти та Подяки військово-цивільної адміністрації міському голові Сум Олександру Лисенку, голові обласної ради Семену Салатенку, першому заступнику голови облради Анатолію Річкалю, начальнику Управління Державної пенітенціарної служби в Сумській області Віталію Тимошенку, сумським меценатам, спонсорам і журналістам.

Варто нагадати, що Красногорівка є містом-побратимом Сум, Охтирки та Конотопа.