Кабінет Міністрів затвердив перспективний план Сумської області

Перспективний план формування територій громад Сумської області, а також Дніпропетровської, Київської та Рівненської областей затвердив Кабінет Міністрів України на засіданні 20 травня. Про це повідомляє керівниця Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Марина Лобова.


Проект відповідного розпорядження Кабінету Міністрів України вже зараз доступний за посиланням http://materialy.kmu.gov.ua/2d6087f4/docs/fb268f44/Proekt_rozporyadzhennya.pdf.

Ознайомитися з вже затвердженими документами також можна буде після їх публікації на Урядовому порталі.

Перспективні плани за інформацією Кабміну розроблені у відповідності до Методики формування спроможних громад та з охопленням всієї території областей.

У підсумку вже 21 область з 24 мають затверджені Урядом перспективні плани, які охоплюють 100% їх території.

Нагадаємо, перспективні плани формування територій громад стануть основою майбутнього адміністративно-територіального устрою базового рівня. «Голос України» опублікував Закон 562-IX, яким визначено що Кабінет Міністрів України визначає адміністративні центри територіальних громад та території територіальних громад (громад) до прийняття закону про адміністративно-територіальний устрій України.