Капремонт неврологічного корпусу 4-ї клінічної лікарні обійдеться у 10 млн грн

Міський голова Олександр Лисенко під час візиту до міської клінічної лікарні № 4 наголосив на необхідності продовження у закладі ремонтних робіт.


Разом із міським головою лікарню відвідали його профільний заступник Степан Пак та начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталію Шилов відвідали міську лікарню № 4.

Обстеження медичного закладу розпочали з неврологічного відділення. На сьогодні воно потребує значних капіталовкладень та уваги з боку міської влади. З огляду на це очільник обласного центру дав доручення начальнику управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталію Шилову обрахувати, скільки коштів необхідно, з тим, аби передбачити їх виділення у бюджеті наступного року, і вже у лютому приступити до капітального ремонту неврологічного корпусу.

За словами Віталія Шилова, почати можуть із заміни вікон та інших робіт, а вже по закінченню опалювального сезону візьмуться за систему теплопостачання.

За приблизними підрахунками капітальний ремонт неврологічного корпусу обійдеться у близько 10 млн грн.

Окрім корпусу, де розташоване неврологічне відділення, Олександр Лисенко та його підлеглі перевірили, в якому стані знаходяться й будівлі терапевтичного та інфекційного відділень. У першому медперсонал та самі пацієнти задоволені умовами, адже коштом міського бюджету тут не так давно зробили капітальний ремонт.

А от інфекційне відділення потребує матеріальної допомоги. Як зазначили самі медпрацівники, особливо це актуально з огляду на наближення зими та збільшення кількості інфекційних хворих.

Міський голова ще раз звернувся до Віталія Шилова, аби при розробленні проектно-кошторисної документації щодо ремонту цього медичного закладу той врахував всі нюанси, адже нині міська лікарня № 4 – найбільш проблемний об’єкт у цьому плані.

Аби ж ситуація змінювалася в кращий бік інтенсивніше, Олександр Лисенко звернувся до свого профільного заступника Степана Пака з пропозицією наполегливіше лобіювати інтереси лікарні на засіданнях планово-бюджетної комісії.

Джерело: smr.gov.ua