Керівництво Сумської облради не поспішає призначати сесію

Відбулася Погоджувальна рада в Сумській обласній раді, за участі голови облради Віктора Федорченка, голови Сумської ОДА Василя Хоми та голів депутатських фракцій. Про це повідомив голова фракції ВО «Батьківщина» в Сумській обласній раді Вадим Лисий.


Під час Погоджувальної ради розглядалося питання проведення позачергової сесії Сумської облради.

Фракція «Батьківщини» наполягає на тому, що тарифи на газ та електроенергію для населення завищені.

«Позиція нашої фракції категорична: за газ українці мають сплачувати ту ціну, за якою держава його закупила, тобто, втричі нижче, аніж зараз. І ресурс для такої стратегії є – це газ власного видобутку! А так зване «реформування ринку газу» з початку минулого 2020 року, коли кожен споживач додатково оплачує транспортування блакитного палива, пішло на користь лише газорозподільчим компаніям, і аж ніяк не українцям», – зазначає Вадим Лисий.

Депутати від «Батьківщини» вже зареєстрували Звернення до Кабінету Міністрів України щодо завищених тарифів на комунальні послуги, у якому, зокрема, наполягають на скасуванні платежу за транспортування газу.

Відповідно, Звернення мають ухвалити депутати. Однак, під час погоджувальної ради дату позачергової сесії не призначили.

«Прикро, що фракція ОПЗЖ публічно підтримує людей, які вимагають скасування тарифів, а за «зачиненими дверима» не поспішає призначати сесію та відмовляється підписуватися під зверненням про позачергову сесію», – закцентував Вадим Лисий.

Джерело