Кермувальник із Сум визнаний одним із кращих водіїв в Україні

Суми стали першим містом в Україні, де обрали кращого водія в рамках соціальної кампанії «Керуй», яку реалізує Національна поліція України за підтримки Консультативної Місії ЄС в Україні.


У рамках кампанії Україною їздить автобус-привид, автобус «без водія», який шукає гідного сісти за його кермо.

І такий знайшовся в Сумах. Ним став 31-річний водій КП «Електроавтотранс» Євген ЯНКОВИЙ. За освітою він інженер-механік. На комунальному підприємстві чоловік працює з перервами п’ять років. Певний час обіймав посаду заступника директора, але повернувся до улюбленої справи та знов став водієм автобуса.

DSC04563

Нагороду, яка підтверджує те, що Євген Янковий дійсно свідомий водій, кращий у своїй професії, вручив сумчанину заступник Голови Національної поліції України Олександр ФАЦЕВИЧ.

DSC00859

Він подякував Євгену Янковому за те, що той дбає про безпеку дорожнього руху, виконуючи свій професійний обов’язок та наголосив: «Завдяки соціальній кампанії «Керуй» по всій Україні знаходяться бажаючі доєднатись до протидії хаосу і безвідповідальності деяких учасників дорожнього руху. Сьогодні ж мені приємно бути у Сумах – місті, яке першим заявило про себе як таке, де мешкають та працюють свідомі громадяни, які дбають про безпеку інших учасників дорожньо-транспортного руху».