Конотопські депутати не проголосували за саморозпуск

Під стінами Конотопської міської ради сьогодні тривав мітинг, а у сесійній залі – пристрасті. Під час пленарного засідання було оголошено перерву і був підготовлений проект рішення про розпуск міської ради.


Конфлікт депутатського корпусу з міським головою виник після того, як Артем Семеніхін відмовився надавати право депутатам оголошувати перерву. Зокрема, міський голова заявив, що його намагаються таким чином позбавити частини повноважень, адже за регламентом право оголошувати перерву має лише він, повідомляє сайт topkonotop.

Після обговорень, депутатському корпусу запропонували проголосувати за порядок денний без внесення питання про перерву. Рішення не було підтримано. Далі Артем Семеніхін заявив, що проти нього влаштували змову та покинув сесійну залу.

Ці події супроводжувались викриками людей, які були присутні у сесійній залі. Частина громади підтримувала міського голову, а інші — навпаки.

Через декілька хвилин міський голова повернувся та оголосив перерву. Він додав, що наразі готується рішення про розпуск міської ради, після чого на Конотоп чекають перевибори.

Вказаний проект рішення — пропозиція фракції ВО «Свобода». В тексті рішення йдеться про дострокове припинення повноважень Конотопської міської ради 7-го скликання відповідно до статті 78 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Представник фрації «Свобода» зазначила, що робиться це у зв’язку з нездатністю надалі виконувати вимоги та доручення виборців.

За саморозпуск таки проголосували, але рішення не підтримали: 22 депутати з 34 присутніх були «проти», 11 — «за» та 1 обранець «утримався».

Після голосування міський голова запропонував розглянути земельні питання, які стояли на порядку денному. Більшість депутатів не голосує.

Фото з сайту http://topkonotop.com