Конотопські захисники тварин не хочуть віддавати до Харкова безпритульних собак

Конотопська волонтерська організація захисту тварин закликає всіх небайдужих жителів міста надати будь-яку можливу допомогу з патрулювання вулиць міста у ранковий, вечірній та нічний час. Організувати гавчикам охорону “Друзі тварин” змушені через незаконний відлов та відстріл безпритульних собак, який останнім часом активізувався у Конотопі.


Також активісти волонтерської організації захисту тварин на постійній платній основі пропонують усім фізичним та юридичним особам, які мають можливість надати площі під вольєри, вольєри, будки для тварин та будь-яку іншу посильну допомогу. Контактний телефон – 097-500-49-92, повідомляє сайт Голос Конотопа.

До слова, реакція громадськості на патрулювальну ініціативу доволі неоднозначна. Одні підтримують право тварин на життя. Інші, які постраждали через засилля вулиць міста безпритульними псами, запевняють що такі методи місцевої влади цілком виправдані.

Нагадаємо, Конотопське управління ЖКГ уклало угоду з Харківським Центром поводження з тваринами на 50 000 гривень на  відлов собак у Конотопі.

За даними волонтерів, у Конотопі загалом було виловлено 25 тварин. Повідомлялося також, що усіх тварин повезли до Харкова начебто на тимчасове перетримання.