Кращі учні Сумщини отримали стипендії голови ОДА

Голова облдержадміністрації Микола Клочко вручив іменні стипендії 45 школярам та вихованцям закладів профтехосвіти.


«Хочу сказати, що на Сумщині справді талановита молодь, яка знає ціну знанням, смак перемоги, яка рухається не лише в ногу з часом, а інколи й на крок попереду, – зазначив Микола Клочко. – Ми пишаємося своєю молодою елітою, зокрема тим, що 12 наших учнів отримують стипендію Президента України, одна дитина має стипендію Кабінету Міністрів України, дві – стипендію імені Тараса Шевченка, 196 учнів міст і районів області відзначено та нагороджено одноразовими преміями, стипендіями районних державних адміністрацій, міськвиконкомів».

Вітаючи стипендіатів, очільник області згадав і свої учнівські та студентські роки та побажав молоді Сумщини працювати й далі над собою, не зупинятися, йти вперед і реалізувати власні творчі плани та ідеї заради підняття іміджу рідної Сумщини і України.

Учень Сумської ЗОШ № 21 Владислав Півень подякував за увагу влади до молоді словами Бенджаміна Франкліна: «Інвестиції у знання дають найбільші дивіденди. Приємно, що ви дбаєте про розвиток наукового потенціалу Сумщини. Ми ж у свою чергу обіцяємо працювати в Україні, на Україну і заради України».

З цими словами погодилися й інші талановиті учні області. Зокрема, десятикласниця Олександра Вавіла хоче стати лікарем, допомагати жителям Сумщини, рятувати їх життя. Дівчина впевнена, що її мрія обов’язково здійсниться. А вихованка Роменського вищого професійного училища Ірина Клименко уже здійснює перші кроки на шляху до власної мети відкрити у своєму місті затишну кав’ярню. Навчаючись на спеціальності «Кухар-кондитер», вона здобула срібну медаль на міжнародному конкурсі «Best cook fest». А на стипендію від голови облдержадміністрації  планує купити набір для роботи кондитером.

Кожен із цих стипендіатів уже сьогодні є маленькою зірочкою, яка з кожним роком, віримо, світитиме все яскравіше.