Краєзнавчу гру “Подорожуємо Сумщиною” презентували у Сумському прес-клубі

13 грудня в Сумському прес-клубі презентували краєзнавчу гру «Подорожуємо Сумщиною», видану в межах проекту Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю спільно з Молодіжною педагогічною спілкою за фінансової підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Відповідаючи на сучасні освітні виклики, педагогічний колектив комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю вже не перший рік працює над впровадженням ігрових технологій в освітній процес, що підвищують рівень освітнього процесу й акцентують увагу на поглибленні знань із краєзнавства, їх креативному використанні в навчально-творчій діяльності.
Настільну краєзнавчу гру «Подорожуємо Сумщиною» розроблено з метою формування у вихованців пізнавальної активності в процесі краєзнавчо спрямованої ігрової діяльності.
Освітніми завданнями гри є:
– поглиблення знань дітей про рідний край;
– збагачення досвіду освітньо-творчої діяльності;
– виховання поваги до історичної спадщини, традицій та звичаїв, природного багатства Сумщини;
– формування національної свідомості.
Ця гра є засобом, що не лише формує пізнавальну активність дітей, а й урізноманітнює освітній процес, умотивовує до інтелектуальної діяльності, забезпечує світоглядний і особистісний її розвиток.
Орієнтовною цільовою аудиторією гри є діти середнього та старшого шкільного віку, педагоги та дорослі, які прагнуть через гру пізнавати свій рідний край.