Лікар Глухівської ЦРЛ п’яним оглядав дітей: батьки викликали поліцію

У суботу, 25 січня, близько дев’ятої години вечора до приймального відділення Глухівської ЦРЛ стурбовані батьки привезли свою дитину з температурою 39. Оглянути малюка прийшов педіатр Микола Давиденко.

Дитина почувала себе погано, а тому на прохання лікаря відкрити рота, вередувала. Тож лікпр попросив маму передати дитину в руки батькові. Той одразу ж відчув, що від лікаря тхне алкоголем. Обурений чоловік викликав наряд поліцейських. Коли до лікарні навідалися вісім правоохоронців, аби провести процедуру огляду лікаря на стан сп’яніння, той сховався за дверима одного з приміщень і деякий час не виходив.

Врешті-решт зі словами «Мені байдуже!» лікар таки вийшов з укриття. У його крові було виявлено 2,36 проміле алкоголю, що у 12 разів перевищує допустимі показники. Лікар стверджував, що це не його зміна і вживав він спиртне начебто напередодні.

Варто зазначити, що педіатр неодноразово потрапляв у курйозні ситуації, які стрімко переростали в скандали.

У Глухівському відділі поліції утримуються від коментарів. Між тим, керівництво лікарні створили комісію під головування Валентини Барахович, аби провести розслідування і прийти до рішення, як бути зі скандальним лікарем.

Джерело: http://sumypost.com/