Лисенко б’є на сполох: У Сум забрали 50 млн грн на ремонт доріг

“Сумчани, у нас забрали 50 млн грн, виділених на ремонт доріг у місті!”, – написав міський голова Сум Олександр Лисенко на своїй сторінці у Фейсбук.


“Своїм розпорядженням вже колишній голова Сумської облдержадміністрації Василь Хома забрав у нас ці кошти із Державного дорожнього фонду, які мали бути витрачені на ремонт проспекту Михайла Лушпи.

Ми з цим не погоджуємося і не погодимося ніколи. За цей час департамент інфраструктури міста встиг укласти договір із КП «Шляхрембуд», яке перемогло в тендері на поточний середній ремонт проспекту Лушпи.

Забрати у Сум кошти – це щонайменше кричуща несправедливість. У місті живе третина жителів області, тут заправляється найбільша кількість автомобілів, відповідно – найбільші суми від акцизного збору, який закладений у вартість бензину.

Я відразу звернувся за підтримкою до народних депутатів від нашого міста: Ігоря Васильєва, Михайла Ананченка та Тетяни Рябухи. Радий був почути слова підтримки.

Впевнений, що разом ми доб’ємося відміни цього розпорядження і повернення коштів. Сподіваюся, що новий голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький прислухається до нашої спільної думки.

Підкреслю – якби мені запропонували забрати гроші у інших громад Сумської області на користь Сум, я би не погодився. Це була б така ж кричуща несправедливість, яку вчинили щодо нас”, – написав мер.