Літній англомовний наметовий табір для молоді «JOY!Camp»

«Сумський міський центр дозвілля молоді» Сумської міської ради запрошує дітей віком від 14 до 17 років, що проживають в м. Суми провести активне літо у англомовному таборі поблизу с.Грунівка Краснопільського району, який відбудеться з 26 липня по 3 серпня.


Англомовний наметовий табір для старшокласників та студентів коледжів і училищ, де ефективно поєднуються активний відпочинок на свіжому повітрі (рухливі ігри, купання в річці, плавання на байдарках, пісні біля вогнища) з навчальною програмою з використанням методів неформальної освіти.         

Навчальні сесії та вечірні програми проводяться англійською мовою, тобто приблизно половину всього часу в таборі учасники спілкуються англійською мовою. Тренінгові сесії, ігри та різні активності з учасниками проводять іноземні волонтери (волонтери Корпусу Миру США та волонтери EVS-служби), іноземні студенти Сумського державного університету та співробітники Сумського центру дозвілля молоді. Навчальна програма представляє собою тренінгові заняття з наступних тем: «Лідерство», «Команда», «Права людини», «Вирішення конфліктів», «Ораторське мистецтво», «Публічний виступ» та інші.

Головна ідея табору полягає не у вивченні граматики чи лексики іноземної мови, а у створенні  умов для вільного і невимушеного спілкування з носіями мови, а також у формуванні навичок командної роботи, ефективної комунікації, взаємоповаги і взаєморозуміння.

Зареєструватися для участі можна заповнивши Гугл-анкету, перейшовши за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1S7KWLbM9bkBBXYPrSuoC4i9oxpBUBplU23vdIAfpRGA/viewform?edit_requested=true