Майже 2 кг бурштину везли до Росії українці, обмотавши каміння бинтом до тіла

У пункті пропуску «Бачівськ» прикордонники виявили двох винахідливих українців, які намагалися незаконно перемістити через кордон каміння бурштину, обмотавши його бинтом до тіла.


Держприкордонслужба України продовжує реалізовувати системний комплекс заходів з протидії незаконному переміщенню через державний кордон України контрабандного каміння бурштину.

Учора до пункту пропуску «Бачівськ», що на українсько-російському кордоні, на виїзд до Росії прибув автомобіль марки «Volkswagen» української реєстрації.

Під час проходження прикордонного контролю водія та пасажира, обоє громадяни України, охоронці кордону помітили знервовану поведінку водія.

У подальшому прикордонники спільно з працівниками фіскальної служби під час огляду речей та особистого огляду чоловіків виявили на тілі водія під еластичним бинтом 9 штук каміння бурштину загальною вагою маже 900 грамів, а під білизною на тілі пасажира– 4 штук каміння бурштину загальною вагою понад 900 грамів. Загальна вага виявленого прихованого від контролю «сонячного каміння» склала понад 1,8 кілограмів.

Чоловіки пояснили правоохоронцям, що даний товар вони везли на замовлення до Росії з метою його подальшої реалізації.

Наразі каміння бурштину вилучене для прийняття правового рішення. На правопорушників складені адміністративні матеріали.