Майже 300 тисяч метрів квадратних ліквідовано ямковості на дорогах Сумщини

На автомобільних дорогах загального користування державного та місцевого значення Сумщини тривають роботи з ліквідації ямковості та деформацій дорожнього покриття.


Всього від початку року працівниками дорожніх підприємств  області  та субпідрядними організаціями ліквідовано майже 300 тис. м2 ямковості. Роботи виконувались, здебільшого, гарячим асфальтобетоном, а також методом просочення та струменевим. Працюють дорожники і над тріщинами, яких від початку року ліквідовано майже 14 тис. погонних метри.

Літо – розпал будівельного сезону: вже відремонтовано поточним середнім ремонтом 5,8 км місцевого значення, улаштовано 6 км поверхневої обробки на дорогах місцевого значення, улаштовано 8,74 км поверхневої обробки на дорогах державного значення.

Також тривають роботи і з реконструкції  мосту  в с.Климентове. Протягом тижня сумські мостобудівельники виконали зрубування пал опор та арматування подфермників.

Служба автомобільних доріг у Сумській області  закликає водіїв бути уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, дбати про власну безпеку та безпеку інших.