Маршрутчики говорять, що проти них почали застосовувати брехню

Проти маршрутчиків почали застосовувати відкриту брехню і цькування, вважають перевізники.


Дуже цікава картинка почала днями гуляти в сумському інтернет-співтоваристві. Показане перехрестя вулиці Петропавлівської і вулиці О.Аніщенко. При цьому маршрутка нібито рухається прямо по тротуару, та ще й уїдливий коментар доданий: «Скоро маршрутки, як таксі – до дому підвозитимуть».

Відразу почалася жвава дискусія, коментуючи показаний на зображенні «беспредел» і тільки пізніше автор зізнався, що це просто фотошоп… Однак, інформаційної шкоди вже завдано, і картинка про свавілля сумських маршрутників «пішла гуляти» інтернетом.

Маршрутники дивуються: "Навіщо це роблять і хто стоїть за цією брехнею і підлістю?" І тут же додають: "Та все дуже просто – на кону великі гроші. «Активісти» вимагають купити відразу 100 великих автобусів. Сума угод більша ніж півмільярда гривень – що становить весь бюджет розвитку міста! Зрозуміло, якісь крихти можуть впасти і «активістам», які так люто зараз лобіюють купівлю такої колосальної кількості саме великих автобусів. А якщо платять такі гроші, то на що тільки не підуть наші активісти, навіть на брехню – адже не для себе ж стараються, для народу!"

Жителям Сум перевізники бажають бути пильними. Адже, говорять, цілком може так вийде, що місто залишиться і без грошей, і без автобусів. Проходили вже це, але при бажанні можна знову наступити на ті ж граблі…