Мати-героїня з Конотопщини відзначила 100-літній ювілей

5-го лютого відзначила столітній ювілей жителька с.Салтикове, Дубов’язівської ОТГ, Биркун Марія Андріївна.


Народилася Марія Андріївна у Салтиковому. З 16 років працювала на ланці в колгоспі «Правда» – ланковою до 1982 року. Під час війни була на примусових роботах в м.Дюсерборг (Німеччина). Має 39-річний загальний стаж роботи, за що нагороджена двома медалями «Ветеран праці».

А ще Марія Андріївна – мати-героїня, про що свідчить однойменна медаль, а також медаль Материнства ІІ ступеня. Як справжня Мати, вона виховала п’ятеро дітей – сина та чотирьох донечок, має сім онуків, вісім правнуків. Маленьку тендітну жіночку по праву називають турботливою Берегинею великої й дружньої родини.

Охоче розповідала Марія Андріївна своїм гостям власні життєві історії, де щастя і біль в одно сплелись.

Але справжнє захоплення і здивування у присутніх викликало те, скільки доброго світла, оптимізму, сили волі та духу має маленька, така ясноока життєлюбна Жінка…

Привітали довгожительку зі сторіччям голова райдержадміністрації Олександр Бескоровайний, Дубов’язівський селищний голова Леонід Білик, численні гості. Серед подарунків – грамота від голови Сумської облдержадміністрації Василя Хоми, теплі й солодкі подарунки і звичайно ж для жінки – ніжні букети квітів.